PREMIO EXPRESS SKULSKI SERWIS

Witamy!

JAK SPRZĄTAĆ AUTO PO PODRÓŻY ZE ZWIERZAKIEM?
JAK SPRZĄTAĆ AUTO PO PODRÓŻY ZE ZWIERZAKIEM?

JAK SPRZĄTAĆ AUTO PO PODRÓŻY ZE ZWIERZAKIEM?

Często podróżujesz ze swoim zwierzakiem i zabierasz go na długie wycieczki poza miasto? Jeżeli tak, Twój samochód z całą pewnością nie wygląda po takiej podróży zbyt imponująco! Nawet jeżeli przewozisz psa w odpowiednio do tego dostosowanym sprzęcie, mimo wszystko, sierści, włosów czy błota w środku auta nie da się całkowicie uniknąć. Sprawdź jak najskuteczniej zadbać o swój samochód po wizycie Twojego czworonoga!

Przede wszystkim postaraj się wyścielić siedzenia starym kocem, którego nie będzie Ci szkoda, w razie zniszczenia. Jeżeli przewozisz psa w klatce, mimo wszystko, zabezpiecz miejsce dookoła niej. To z pewnością nie zaszkodzi, a może jedynie pomóc i ograniczyć późniejsze sprzątanie samochodu. Twój zwierzak kiedy będzie wchodził do auta lub z niego wybiegał może zacząć się otrzepywać i wycierać, a Ty z całą pewnością wolisz żeby zrobił to na kocu lub ręczniku, a nie o Twoją tapicerkę.

Wnętrze auta pokryte jest z każdej strony sierścią? Zaopatrz się koniecznie w przenośny odkurzacz samochodowy. Tego typu sprzęt posiada często opcje sprzątania na sucho i mokro i z łatwością można go naładować. Szybko i efektywnie wyczyści on nie tylko siedzenia, ale także szczeliny, ze względu na specjalne końcówki, czy turboszczotkę. Obecnie na rynku jest bardzo wiele ofert tego typu produktów, a ich cena waha się od kilkunastu do kilkuset złotych. Wraz ze wzrostem ceny wzrasta jakość – droższy odkurzacz poradzi sobie nie tylko z kurzem, czy włosami, ale także piachem czy błotem. Zazwyczaj odkurzacze te posiadają wbudowane filtry przeciwpyłowe wielokrotnego użytku, a po odkurzeniu auta wystarczy opróżnić pojemnik, bez dokupowania worków, co jest bardzo ekonomicznym zabiegiem. Konkurencja na rynku jest duża, więc wystarczy chwila w Internecie, a odkurzacz sam się znajdzie. Jeżeli takie rozwiązanie nie jest dla Ciebie satysfakcjonujące na dłuższą metę, wtedy warto pomyśleć o profesjonalnym praniu tapicerki samochodowej. Koszt takiej usługi to zazwyczaj kilkadziesiąt złotych, a efekt pozostaje na dłużej.
Pies to nie tylko problem sierści, to często także problem specyficznego zapachu, który pozostaje w aucie. W takim przypadku warto zaopatrzyć się w odświeżacz powietrza do auta! Niektóre z nich możesz podłączyć do gniazdka samochodowego, inne zawiesić na lusterku lub przyczepić do szyby. Przykładem takiego produktu jest Ambi Pur Car, który oferuje wiele zapachów prawdziwych perfum, a ich intensywność można regulować samemu! Zapach oceanu, lasu, a może świeżych owoców? W kilka sekund możesz pozbyć się nieprzyjemnego zapachu Twojego zdyszanego czworonoga.

Od teraz Twoje podróże ze zwierzakiem będą stanowiły „czystą” przyjemność!