PREMIO EXPRESS SKULSKI SERWIS

Witamy!

PODRÓŻE Z DZIEĆMI –6 NAJCIEKAWSZYCH AUDIOBOOKÓW DLA MALUCHÓW
PODRÓŻE Z DZIEĆMI –6 NAJCIEKAWSZYCH AUDIOBOOKÓW DLA MALUCHÓW

PODRÓŻE Z DZIEĆMI –6 NAJCIEKAWSZYCH AUDIOBOOKÓW DLA MALUCHÓW

Twoje dziecko jest kapryśne w podróży i nie wie, co ze sobą zrobić? Mamy na to doskonały sposób. Chcesz, aby Twój maluch spokojnie przetrwał całą jazdę samochodem, a przy okazji się uczył i bawił. Istnieje idealne rozwiązanie i każdy współczesny rodzic powinien je znać. O czym mowa? Oczywiście o audiobookach.

Audiobooki to wydania e-książek, czyli nagrania dźwiękowe tekstu czytanego przez lektora, zapisane na nośniku. Na rynku jest coraz więcej propozycji czytanek i bajek dla młodszych odbiorców. My postanowiliśmy polecić te najciekawsze!
  1. „O Wróbelku Elemelku” Hanna Łochocka – wierszowe, niezapomniane opowieści o przygodach najsłynniejszego wróbelka w Polsce. Elemelek poznaje świat, a wraz nim poznają go nasze dzieci. Bawi, uczy, wzrusza, mówiąc w skrócie – idealne rozwiązanie na 2,5 godzinną podróż z Twoim malcem. (http://merlin.pl/O-wrobelku-Elemelku-ksiazka-audio-na-CD_Hanna-Lochocka/browse/product/1,993566.html)
  2. „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków” Anna Dereszowska i De Mono – to współczesne wydanie jednej z najpopularniejszych bajek Braci Grimm. Królewna Śnieżka ma laptopa, krasnoludki wcinają kebaby, ale mimo wszystko morał pozostaje ten sam. (http://merlin.pl/Krolewna-Sniezka-i-siedmiu-krasnoludkow-ksiazka-audio-na-CD_Piotr-Maria-Cienski/browse/product/1,1013395.html)
  3. „Kocha, lubi, szanuje, czyli jeszcze o uczuciach” Grzegorz Kasdepke – to zbiór zabawnych opowiadań poświęconych tematom uczuć: miłości, zazdrości, przyjaźni, strachu… Na końcu każdej opowieści znajduje się opis cechy i praktyczne porady dla dzieci. Wszystko ubrane jest w historię przedszkolaków i ich Pani Miłki, która potrafi poradzić sobie ze wszystkim. (http://merlin.pl/Kocha-lubi-szanuje-czyli-jeszcze-o-uczuciach-ksiazka-audio-na-CD_Nasza-Ksiegarnia/browse/product/1,993538.html)
  4. „Kornel Makuszyński dzieciom” Piotr Fronczewski – „Koziołek Matołek”, „Małpki Fiki – Miki” i inne historyjki dla maluchów to już klasyka polskiej literatury dziecięcej. Wszystkie przygodny bohaterów wciąż bawią i zaskakują. Kolekcja trzech płyt musi znaleźć się wśród Twoich zbiorów! (http://merlin.pl/Kornel-Makuszynski-dzieciom-Ksiazka-audio-na-CD-3-plyty_Kornel-Makuszynski/browse/product/1,975945.html)
  5. „Akademia Pana Kleksa” Jan Brzechwa – Szalona, bajeczna przygoda Adasia Niezgódki i jego kolegów, w szkole prowadzonej przez Ambrożego Kleksa. Z tą kultową opowieścią Twoje dziecko z pewnością nie będzie się nudziło. (http://merlin.pl/Akademia-Pana-Kleksa-ksiazka-audio-na_Jan-Brzechwa/browse/product/1,981580.html)
  6. „Był sobie król” Jerzy Stuhr – zbiór bajek wzbogaconych porywającą muzyką młodych kompozytorów, sprawią, Twoje dziecko zakocha się w tym audiobooku. (http://merlin.pl/Akademia-Pana-Kleksa-ksiazka-audio-na_Jan-Brzechwa/browse/product/1,981580.html)